songsvann






























img



 
aLØYPEKART med km
aVideoer
aVærvarsel for Sognsvann
aRegistrering
aRESULTATDATABASE
aPÅMELDING
aTidtakerbrikke
aHistorikk
aGjestebok
aNyhetsarkiv
aNyhetsbrev
      PARKSPRINTEN
               I
    FROGNERPARKEN
Søndager kl.12:00
3.jan,7.feb,7.mars
HJEMMESIDE
 
JubileumsSesongen 2010
Hver onsdag fra 7.april til 27.oktober.
Inkludert fellesferien
Start kl.18.00
Påmelding kl.17.00 - 45
Møt opp senest:17.20

Gå - Jogge - Løpe
Det viktigste er å gi kroppen god mosjon. Velkommen til den 10.sesongen rundt Sognsvann!

30650 starter siden
2001

27 regnværsdager
på 256 løp

1 snøværsdag

følg SRM på Twitter
 
 

Tips en venn Skriv ut
Resultater SRM løp 165 18.april 2007

 
 
181 Deltakere
oppdatert 11:44 20/4

1.runde Kvinner

Plass Navn Klubb Tid
1 Brox,Synøve Eiker Kvikk 12:01
2 Kristiansen,Hanne Privat 12:19
3 Gjessing,Hilde Tjalve 12:20
4 Skaarer,Ingrid GE Healthcare BIL 12:29
5 Krüger,Solveig Lyn 12:34
Hesselink,Meike Vidar 12:34
7 Brox,Mari Eiker Kvikk 12:42
8 Krüger,Inger Nih 12:48
9 Aksnes,Tonje Amb Privat 12:58
10 Lyngnes,Klara Rail-Xbil 13:29
11 Øveraasen,Marit Privat 13:32
12 Madsen,Marianne Heming 13:49
13 Bakken Hinsch,Anne Njård 13:50
14 Blom,Ellen Strindheim 13:55
15 Næss,Liv Privat 14:26
16 Ødegaard,Malinn Privat 14:38
17 Hofnes,Siri Genworth Financial 14:44
18 Grønning,Anne Privat 15:12
19 Høst Sølna,Astrid Heming 15:20
20 Rakkestad,Kirsten Eline Folkehelseinstituttet Bil 15:24
21 Owe,Katrine Nih 15:28
22 Wilhelmsen,Anette Snublefoten Il 16:03
23 Lyngnes,Martha Ifarta 16:05
Øsebak,Guro Guro 16:05
25 Joihnsen,Kendra Privat 16:12
26 Skjåvik,Anita Privat 16:41
27 Eiksund,Malene Privat 17:32
28 Holberg,Mona Ullevål Sykehus 18:27
29 Rye,Anne Søbstad GE Healthcare BIL 18:39
30 Grossner,Ulrike Erfurt 25:42
31 Haase,Dorthe Oslofjord Triatlon 25:43
32 Parastoo,Mohageghi Sintef 26:08

 

 

 

 

 

 

1.runde Menn

Plass Navn Klubb Tid
1 Cornelissen,Gerard Vidar 10:16
2 Hagesveen,Arild Bøler 10:46
3 Aardal,Joakim Raumar Orienteringslag 10:50
4 Rognes,Øystein Statkraft Bil 10:56
5 Eidem,Jostein Oslo Skiskytterlag 10:59
6 Hicks,Erik Frikransen 11:01
7 Skancke,Einar Finansdepartementet 11:05
8 Vaksdal,Martin Kjelsås 11:06
9 Bønå,Bjørn Arve Privat 11:09
10 Notkevich,Leon Eliassen Statkraft Bil 11:12
11 Solum,Eirik Ik Grane 11:15
12 Taugbøl,Bo Heming 11:16
13 Høst Mølmen,Anders Lyn 11:19
14 Sætha,Ola Håkon Øyer Tretten Idrettslag 11:20
15 Dahlberg,Mattias Privat 11:22
16 Sæther,Mons Mjelde Land Fik 11:23
17 Døssland,Andreas Kjelsås 11:24
18 Evensen,Axel T. Ready 11:27
19 Oldereide Andersen,Fredrik Ole KOLL 11:30
20 Halvorsen,Bjørn Jordheim Høybråten & Stovner 11:34
21 Bergum,Anders Privat 11:46
22 Grevstad,Nikolai Fossum 11:47
23 Dalby,Terje Raufoss 11:52
24 Ugland,Inge Privat 11:59
25 Johnsen,Magne Privat 12:00
26 Ter Kuile,Henrik KOLL 12:04
27 Brox,Knut Eiker Kvikk 12:06
28 Nielsen,Henrik Privat 12:09
29 Frorud,Leif Kåre RYE 12:12
30 Johnsen,Erlend Krigsskolen 12:16
Schjølberg Hagerup,Paal Lyn 12:16
32 Johannessen,Bjarne Privat 12:20
33 Aarflot,Rasmus Mølla Inline 12:26
34 Solum,Are Ik Grane 12:27
35 Sander,Ola Skage Raumar Orienteringslag 12:29
36 Vinjerui,jostein H. Il Dyrevaa 12:31
37 Løken,Terje Svar 12:33
38 Dreyer,Jørn Puls AS 12:34
39 Skånlund,Håvard Pakkepost 12:36
40 Pedersen,Tormod Snublefoten Il 12:40
41 Stubberud,Hans Anton Hibu 12:42
42 Gjelstad,Vidar Catch Bil 12:45
43 Roald,Kristian Il Valder 12:46
44 Andersen,Kjell Privat 12:48
Johnsen,Gaute Floer Privat 12:48
46 Jakobsen,Erik W. Heming 12:49
47 Flatøe,Thomas Svar 12:55
48 Vermes,Michael Privat 12:56
49 Rognes,Stig OSI Sykkel 13:01
50 Klaussen,Tom Fredrik Privat 13:14
Hemstad,Stig GE Healthcare BIL 13:14
Tønseth,Carl Petter GE Healthcare BIL 13:14
53 Francke,August Tyrving 13:16
54 Stølen,Ketil Sintef 13:19
55 Miller,Alexander Ferd Invest 13:20
56 Nystad,Kjell Rustad Il 13:23
57 Morstøl,Terje Ok Horten 13:26
58 Skirbekk,Gaute Heming 13:27
Skadsdammen,Trond Team Entrepo 13:27
60 Johansen,Arvid Privat 13:29
61 Aanerud,Johan Wiese Privat 13:31
62 Simenstad,Gunnar Hydro Oslo Bil 13:37
63 Kielland,Jan Ola Privat 13:41
64 Garshol,Gaute Privat 13:43
Johansen,Trond Egil Bil Ahus 13:43
66 Slettemark,Bjørn Plennekameratene 13:47
67 Hansen,Julian Privat 13:56
68 Pedersen,Rune Svar 14:02
69 Borkenhagen, Privat 14:03
70 Sedeniussen,Sverre Auto Data 14:04
71 Finnseter,Arne-Tomas Lunderseter 14:09
Sværen,Martin Lunderseter 14:09
73 Hage,Lars Privat 14:13
74 Johannessen,Kjell Hauketo 14:22
75 Hem,Hans-Per Aetat 14:30
76 Vermes,Thomas RYE 14:31
Bringedal,Jacob KOLL 14:31
78 Nilsson,Svein Gøsta Privat 14:33
79 Nilsen,Harald Jaren KOLL 14:40
80 Lauvsnes,Tore Vegard Privat 14:41
81 Lofthaug,Olav Svar 14:47
82 Kvåle,Tore Siemens 14:48
Hansen,Svein RYE 14:48
84 Kuncak,Branslav Privat 14:59
85 Farstad,Bjarne Il Bryn 15:15
86 Yaqub,Muhammed Oslo Sporveier 15:18
Astrup Arnesen,Ulrik Heming 15:18
88 Heen,Harald Puls Bil 15:19
89 Sandnesaunet,John Hjemmet 15:22
90 Henriksen,Clas Privat 15:24
91 Trogstad,Ronny Team Trogstad 15:27
92 Nordskog,Stian Kilebygda 15:35
93 Damsgaard,Svein Norad 15:37
94 Skogen,Erik Privat 15:38
95 Busengdal,Petter Lørenskog Fil 15:51
96 Dalini,Johnny Team Entrepo 16:08
Herland,Jørn Petter Privat 16:08
98 Jacobson-Røsten,Hauk Privat 16:09
99 Lambrechts,Gard Heming 16:36
100 Kjærstad,Rune Privat 16:41
101 Myrstad,Rolf-Aage Privat 17:29
102 Jacobsson-Røsten,Leon Frigg 17:37
103 Mjærum,Magne Mesnali Skilag 17:39
104 Haraldsen,Hans Jørgen Privat 17:45
105 Komperud,Ove Biri Il 18:19
Nilsen,Jon T. Flekkefjord If Ukjent tid

 

2.runder kvinner

Plass
Navn Klubb Tid
1 Andersen,Julia Vidar 25:36
2 Monsen,Ingunn Rådhuset BIL 26:22
3 Braut,Marianne Privat 28:39
4 Bostrøm,Sonja Kate Privat 29:29
5 Damm,Grethe Privat 37:19

 

2.runder Menn

Plass
Navn Klubb Tid
1 Thorstad,Olav Johan Meny 25:16
2 Ellefsen,Vidar Promitek IL 25:24
3 Nyquist-Andersen,Christoffer Klubb Idrettsklubb 25:48
4 Kvernen,Øyvind Verdens Gang 25:50
5 Hunderi,Johannes Privat 25:51
6 Braaten,Svein Ole Vidar 25:55
7 Mohr,Frants Oslo Club 26:10
8 Garratt,Andrew Privat 26:11
9 Bjørge,Arne Bent Privat 26:17
10 Pettersen,Rolf-Jarle Østerdal Garnison 26:40
11 Sandnesaunet,Tony Kjelsås 26:46
12 Rennan,Per Morten Dnb Nor 26:51
13 Henanger,Ottar Privat 28:11
14 Magelsen,Morten Oslo 28:28
15 Eikrem,Tor Olav GE Heathcare BIL 28:57
16 Lyngstad,Stig Privat 29:08
17 Kinn,Ole Magnes Privat 29:25
18 Haraldsen,Hein Norsk Eiendomsinformasjon As 30:40
19 Måløy,Ole Per Privat 31:42
20 Røsten,Oddvar Statens Kunstakademi 32:45
21 Sunde,Yngve Privat 36:19
22 Valde,Sverre Privat 36:20


3.runder Kvinner
Plass
Navn Klubb Tid
1 Eriksen,Aase Kari Vidar 38:05
2 Holth,Christina Vidar 38:08

3.runder Menn

Plass
Navn Klubb Tid
1 Wetteland,Jan Olav Gjesdal Il 34:35 
2 Finborud,Arnstein OSI 37:12 
3 Rønvik,Jarle Lyn 37:26
4 Langmyren,Ole Kjell Gjensidige Nor 37:28
5 Espeland,Dag Jutul 38:29
6 Melberg,Hans Olav Oslofjord Triatlon 38:43
7 Bringedal,Jard KOLL 38:47
8 Aaland,Per Einar Al Pharma 40:19
9 Svela,Erling Privat 41:42
10 Eiksund,Ole Arne Glaxosmithkline As 42:13 
11 Vikstrøm,Ebbe Privat 43:31
12 Simensen,Jan Erik Alcatel 43:39
13 Grimsby,John Privat 45:36 
14 Kronstad,Knut Privat 50:04