songsvann






























img



 
aLØYPEKART med km
aVideoer
aVærvarsel for Sognsvann
aRegistrering
aRESULTATDATABASE
aPÅMELDING
aTidtakerbrikke
aHistorikk
aGjestebok
aNyhetsarkiv
aNyhetsbrev
      PARKSPRINTEN
               I
    FROGNERPARKEN
Søndager kl.12:00
3.jan,7.feb,7.mars
HJEMMESIDE
 
JubileumsSesongen 2010
Hver onsdag fra 7.april til 27.oktober.
Inkludert fellesferien
Start kl.18.00
Påmelding kl.17.00 - 45
Møt opp senest:17.20

Gå - Jogge - Løpe
Det viktigste er å gi kroppen god mosjon. Velkommen til den 10.sesongen rundt Sognsvann!

30650 starter siden
2001

27 regnværsdager
på 256 løp

1 snøværsdag

følg SRM på Twitter
 
 

Tips en venn Skriv ut
Resultater SRM løp 167 2.mai 2007

Deltakere 162
Strålende sol


Kvinner 1.runde

 

1

Måkestad,Ingvild Hammersland

Tjalve

10:59

2

Kopland,Kristin

OSI

12:49

3

Madsen,Marianne

Heming

13:21

4

Ryen,Vilde

Asker Skiklubb

13:38

5

Øveraasen,Marit

Raufoss

13:41

6

Bakken Hinsch,Anne

Njård

14:01

7

Wendel,Linn Christin

Heming

14:17

8

Berntzen,Inger

Fet Il

14:47

9

Øsebak,Guro

Guro

15:58

10

Myklebust,Elise

Grorud Il

16:14

11

Skjåvik,Anita

Privat

16:32

12

Harder,Else

Privat

17:00

13

Haugberg,Tonje

Privat

17:14

14

Eiksund,Malene

Privat

17:19

15

Holberg,Mona

Ullevål Sykehus

18:03

16

Rye,Anne Søbstad

GE Healthcare BIL

18:22

17

Yksnøy,Oline

Rustad Il

18:33

18

Karfjell,Edel

Team Karfjell

22:08

19

Grossner,Ulrike

Erfurt

23:34

0

Hansen,Wenche Kristine

Privat

29:06

21

Zimmer,Kari

Oslofjord Triatlon

59:59

Zimmer,Randi

Privat

59:59


Menn 1.runde
1
Hagesveen,Arild
Bøler
10:37
2
Istad,Svein Andreas
Rival
10:39
3
Nilsen,Rune
Raumnes & Årnes
10:43
4
Eidem,Jostein
Oslo Skiskytterlag
11:08
5
Hicks,Erik
Frikransen
11:09
6
Skarpeteig,Knut
Krik
11:11
7
Solum,Eirik
Ik Grane
11:15
 
Sætha,Ola Håkon
Øyer Tretten Idrettslag
11:15
9
Hjeltnes,Geir Åge
Privat
11:17
10
Evensen,Axel T.
Ready
11:21
11
Oldereide Andersen,Fredrik Ole
KOLL
11:22
12
Karlsen,Jan Holte
Snøgg
11:30
13
Taugbøl,Bo
Heming
11:31
14
Erici,Daniel
Linkøping
11:32
 
Bergum,Anders
Privat
11:32
16
Myhren,Bendik Steinland
Lørenskog Fil
11:33
17
Holtberget,Kristian
Ullensaker SK
11:44
18
Skjaker,Stein Arve
Hadeland
11:46
19
Hunderi,Johannes
Privat
11:56
 
Johnsen,Magne
Privat
11:56
21
Saursaunet,Vegard
Egge
12:00
 
Nodland,Ole Gerhard
Privat
12:00
23
Nyquist-Andersen,Christoffer
Klubb Idrettsklubb
12:01
24
Solum,Are
Ik Grane
12:08
25
Skare,Øyvind
Privat
12:09
26
Schwencke,Hans A.
Kamp Vestheim
12:13
27
Eilertsen,Sondre
Røa
12:16
28
Mohr,Frants
Oslo Club
12:20
29
Tveter,Eivind
Ssb If
12:25
30
Kulblik,Daniel
Team Entrepo
12:26
31
Hopstad,Hans Marius
Privat
12:27
32
Grevstad,Joakim
Tyrving
12:31
33
Aandstad,Anders
Privat
12:34
34
lundqvist,Christofer
Lørenskog Fil
12:37
 
Pettersen,Rolf-Jarle
Østerdal Garnison
12:37
36
Sandnesaunet,Tony
Kjelsås
12:43
37
Rennan,Per Morten
Dnb Nor
12:45
38
Stubberud,Hans Anton
Hibu
12:47
39
Astrup Arnesen,Harald
Heming
12:51
40
Løyland,Jon
LABIL
12:55
41
Skadsdammen,Trond
Team Entrepo
12:58
 
Gjelstad,Vidar
Catch Bil
12:58
43
Modd,Peter
Trångsviken If
13:00
44
Slettemark,Bjørn
Plennekameratene
13:06
45
Skyrud,Tord Erik
Lunderseter
13:10
 
Stølen,Ketil
Sintef
13:10
47
Morstøl,Terje
Ok Horten
13:13
 
Nielsen,Roy
Privat
13:13
49
Hemstad,Stig
GE Heathcare BIL
13:17
50
Myklebust,Simen
Grorud Il
13:20
51
Johansen,Arvid
Privat
13:24
52
Ballamy,Nicholas
Genus Logix
13:28
53
Johansen,Trond Egil
Bil Ahus
13:29
54
Riiber,Jarl
Heming
13:39
55
Koksvik,Bent
Nesøya Idrettslag
13:40
56
Ryen,Vetle
Asker Skiklubb
13:42
57
Sverdrup-Thygeson,Lars
Norsk Gartnerservice
13:47
58
Larsson,Daniel
Lunderseter
13:49
59
Aalen,Ole
Stovnerkameratene
13:55
60
Klaussen,Tom Fredrik
Privat
14:15
61
Wendel,Stein Erik
Heming
14:18
62
Akre-Aas,John
Privat
14:25
63
Larsen,Olav
Team Entrepo
14:29
 
Johannesen,Stig J.
Privat
14:29
65
Hansen,Julian
Privat
14:37
66
Nordfeldt,Raymond
Privat
14:39
67
Jacobson-Røsten,Hauk
Privat
14:47
68
Hansen,Svein
RYE
14:50
69
Gjesdal,Andreas
KOLL
14:52
70
Astrup Arnesen,Ulrik
Heming
14:57
71
Johannessen,Kjell
Hauketo
14:58
72
Busengdal,Petter
Lørenskog Fil
15:05
73
Røsten,Oddvar
Statens Kunstakademi
15:27
74
Sandnesaunet,John
Hjemmet
15:29
75
Johansen,Helge
Privat
15:30
76
Valde,Sverre
Privat
15:31
77
Einang,Ole Jacob
Privat
15:32
78
Yaqub,Muhammed
Oslo Sporveier
15:40
79
Johansen,Christian
Korsvoll
15:42
80
Skogen,Erik
Privat
15:50
81
Herland,Jarl Odin
Privat
15:56
82
Madsen,Hans-Petter Tverrfjell
KOLL
15:57
83
Søbstad,Reidar
Grefsen United
16:10
84
Herland,Jørn Petter
Privat
16:20
85
Bruun,Jonas
Ik Hind
16:23
86
Nyfløt,Ole
KOLL
16:25
87
Farbrot,Herman
Korsvoll
16:35
88
Golden,Ingemund
Kamp Vestheim
16:45
89
Hjukse,Oddmund
LABIL
17:00
90
Mjærum,Magne
Mesnali Skilag
17:39
91
Jacobsson-Røsten,Leon
Privat
19:21
92
Brønnum,Tore
Privat
19:37
93
Sundanger,Yoran
Privat
20:00
94
Kvile,Simen
Privat
21:11
95
Karfjell,Tor Odvar
Team Karfjell
21:19
96
Sarinc,Bulent
Privat
23:24
97
Madsen,Ådne Tverrfjell
KOLL
59:59
 
Malm,Esben
Røa
59:59
 
Hopstad,Frode
Privat
59:59

59.59= Uten tidtaking/tid ukjent
Kvinner 2.runder
1
Skaarer,Ingrid
GE Healthcare BIL
25:57
2
Brox,Mari
Eiker Kvikk
26:17
3
Lyngnes,Klara
Rail-Xbil
28:21
4
Kristoffersen,Kari
Asker Skiklubb
30:24
5
Kvile,Maria
Njård
30:56
6
Hofnes,Siri
Genworth Financial
31:30
7
Rakkestad,Kirsten Eline
Folkehelseinstituttet Bil
32:30
8
Bostrøm,Sonja Kate
Privat
33:07


Menn 2.runder

1

Høst,Håkon

Lyn

23:41

2

Rønvik,Jarle

Lyn

24:33

3

Boranto,Aero

Privat

25:09

4

Braaten,Svein Ole

Vidar

25:10

5

Bjørseth,Magnus

Privat

25:34

6

Hovland,Halvor

Privat

26:02

7

Lund,Frode

OSI

26:13

8

Lid,Arve

Kolbotn Il Skigruppa

26:48

9

Jentoft,Vebjørn

Privat

27:16

10

Henanger,Ottar

Privat

27:32

11

Andersen,Kjell Ingvart

Privat

27:43

12

Sjøberg,Nils Olav

Røa

28:24

13

Miller,Alexander

Ferd Invest

28:39

14

Kinn,Ole Magnes

Privat

28:44

15

Bjørke,Nils

Rambøl/klubb Idrettsklubb

29:34

16

Måløy,Ole Per

Privat

30:09

17

Kaarbø,Agnar

Aftenposten

30:28

18

Johnsen,Gaute Floer

Privat

33:07


Kvinner 3.runder: ingen deltakelse

Menn 3.runder

1

Måkestad,Kjetil Hammersland

Gular

33:13

2

Sørstad,Gjermund

Lier Kommune

33:35

3

Bleka,Øyvind

Vågå IL

37:46

4

Ødegård,Ulrik

Privat

38:28

5

Bruun,Erik

Statnett

39:12

6

Bruun,Gunnar

Ik Hind

39:13

7

Bringedal,Jacob

KOLL

40:35

8

Eiksund,Ole Arne

Glaxosmithkline As

41:03

9

Holter,John Arild

Sørbråten Il

41:39

10

Vikstrøm,Ebbe

Privat

42:59

11

Grimsby,John

Privat

45:45

12

Haraldsen,Hein

Norsk Eiendomsinformasjon As

47:27

13

Tveter,Jens

Ibm

48:35

14

Kronstad,Knut

Privat

49:30

15

Farstad,Bjarne

Il Bryn

51:14