songsvann






























img



 
aLØYPEKART med km
aVideoer
aVærvarsel for Sognsvann
aRegistrering
aRESULTATDATABASE
aPÅMELDING
aTidtakerbrikke
aHistorikk
aGjestebok
aNyhetsarkiv
aNyhetsbrev
      PARKSPRINTEN
               I
    FROGNERPARKEN
Søndager kl.12:00
3.jan,7.feb,7.mars
HJEMMESIDE
 
JubileumsSesongen 2010
Hver onsdag fra 7.april til 27.oktober.
Inkludert fellesferien
Start kl.18.00
Påmelding kl.17.00 - 45
Møt opp senest:17.20

Gå - Jogge - Løpe
Det viktigste er å gi kroppen god mosjon. Velkommen til den 10.sesongen rundt Sognsvann!

30650 starter siden
2001

27 regnværsdager
på 256 løp

1 snøværsdag

følg SRM på Twitter
 
 

Tips en venn Skriv ut
Resultater SRM løp 169 16.mai 2007

134 Deltakere
Kvinner 1.runde
1 Krüger,Inger Nih 12:38
2 Aksnes,Tonje Amb Privat 12:50
3 Ryen,Vilde Asker Skiklubb 13:11
4 Braut,Marianne Privat 13:30
5 Kleppa,Liv Privat 13:44
6 Krüger,Solveig Hegstad Lyn 13:58
7 Bakken Hinsch,Anne Njård 14:05
8 Wendel,Linn Christin Heming 14:13
9 Foss,Ida Gausdal 14:25
10 Berntzen,Inger Fet Il 14:34
11 Kjeldsrud,Mona Svar 14:39
12 Rakkestad,Kirsten Eline Folkehelseinstituttet Bil 14:49
13 Fossum,Marit Sukk 15:13
14 Øsebak,Guro Guro 15:42
15 Lyngnes,Martha Ifarta 15:43
16 Harder,Else Privat 16:10
17 Solberg,Gro Tangen Ringkollen Skiklubb 16:17
18 Skjåvik,Anita Privat 16:23
19 Borge,Christin Privat 16:59
20 Holberg,Mona Ullevål Sykehus 17:37
21 Yksnøy,Oline Rustad Il 17:50
22 Rye,Anne Søbstad GE Healthcare BIL 18:05
23 Søbstad,Berte Hydro Oslo Bil 18:51
24 Sivertsen,Line Lea Kjelsås 21:11
25 Helle,Marianne Privat 25:59
  Menn 1.runde
1 Solberg,Håvard Ås 09:53
2 Andersen,Remi Bækkelaget Sportsklubb 10:04
3 Hagesveen,Arild Bøler 10:28
Pettersen,Øystein Bækkelaget Sportsklubb 10:28
5 Istad,Svein Andreas Rival 10:50
6 Bønå,Bjørn Arve Privat 10:55
7 Solum,Eirik Ik Grane 10:58
8 Skarpeteig,Knut Krik 11:03
9 Oldereide Andersen,Fredrik Ole KOLL 11:12
10 Leistad,Petter Vaaler If 11:15
11 Langmyren,Ole Kjell Gjensidige Nor 11:19
12 Holtberget,Kristian Ullensaker SK 11:21
13 Myhren,Bendik Steinland Lørenskog Fil 11:22
14 Hicks,Erik Frikransen 11:25
15 Johannessen,Geir Skattedirektoratet 11:30
16 Suren,Pål Helling Dream Team 11:31
Evensen,Axel T. Ready 11:31
18 Natvig,Henrik Nittedal 11:32
19 Thorstensen,Einar Kamp Vestheim 11:34
20 Krüger,Lars Lyn 11:43
21 Grevstad,Joakim Tyrving 11:46
22 Nyquist-Andersen,Christoffer Klubb Idrettsklubb 11:52
23 Skare,Øyvind Privat 11:53
24 Halden,Torjus KOLL 12:01
25 Grevstad,Nikolai Fossum 12:02
26 Schneider,Jan Øyvind Bundebygg 12:05
27 Sandnesaunet,Tony Kjelsås 12:09
28 Krüger,Simen Lyn 12:10
29 Bjørge,Arne Bent Privat 12:11
Pettersen,Morten Hauke Team 12:11
31 Hopstad,Hans Marius Privat 12:12
32 Schwencke,Hans A. Kamp Vestheim 12:15
33 Sølverud,Mathis Privat 12:24
34 Karlsen,Rolf Birger Stovnerkameratene 12:29
35 Stubberud,Hans Anton Hibu 12:31
36 Eriksen,Sondre Hansen Nittedal 12:37
37 Morstøl,Terje Ok Horten 12:42
38 Arentz,Hans RYE 12:43
Bollum,Vegard Lillehammer 12:43
40 Johannessen,Bjarne Privat 12:47
41 Eikrem,Tor Olav GE Healthcare BIL 13:00
42 Stølen,Ketil Sintef 13:01
43 Høsser,Øyvind Årvoll Il 13:02
44 Nielsen,Roy Privat 13:06
45 Johansen,Arvid Privat 13:08
46 Madsen,Ådne Tverrfjell KOLL 13:17
47 Klaussen,Tom Fredrik Privat 13:18
48 Gimmestad,Idar Statnett 13:19
49 Johansen,Trond Egil Bil Ahus 13:20
50 Bakken,Håvard Obil 13:21
Sivertsen,Tore Kjelsås 13:21
52 Hopstad,Frode Privat 13:25
Koksvik,Bent Nesøya Idrettslag 13:25
54 Hjelmseth,Erling Tingstad As 13:27
55 Nordtorp,Håkon Nittedal 13:38
56 Holmøy,Torgeir Privat 13:45
57 Ingvaldsen,Morten Pos System 13:48
58 Viken,Inge Privat 13:50
59 Riiber,Jarl Heming 13:56
60 Hem,Hans-Per Aetat 14:12
61 Wendel,Stein Erik Heming 14:14
62 Lofthaug,Olav Svar 14:24
63 Hansen,Svein RYE 14:25
Østtveiten,Helge Privat 14:25
65 Akre-Aas,John Privat 14:28
66 Haugsnæss,Jarle Kristian Bislet 14:29
67 Lauvsnes,Tore Vegard Privat 14:31
68 Strømstad,Per Arve Steria 14:32
69 Jacobson-Røsten,Hauk Privat 14:33
70 Skaflestad,Tim Robert Derma HealthCare 14:43
71 Einang,Ole Jacob Privat 14:55
72 Madsen,Hans-Petter Tverrfjell KOLL 15:11
73 Sandnesaunet,John Hjemmet 15:22
74 Søbstad,Reidar Grefsen United 15:38
75 Waalen,Kristian Privat 15:47
76 Rye,Eirik Søbstad Privat 15:54
77 Nordfeldt,Villy Privat 16:09
78 Ghomi,Arash Privat 16:19
79 Golden,Ingemund Kamp Vestheim 16:54
80 Jacobsson-Røsten,Leon Frigg 17:20
81 Brønnum,Tore Privat 18:56
82 Herland,Jarl Odin Privat 19:39
83 Karfjell,Tor Odvar Team Karfjell 20:55


Kvinner 2.runder
1
Eriksen,Aase Kari
Vidar
24:01
2
Monsen,Ingunn
Rådhuset BIL
26:32
3
Hofnes,Siri
Genworth Financial
31:34
4
Bostrøm,Sonja Kate
Privat
32:05
5
Damm,Grethe
Privat
35:57

 

Menn 2.runder
1 Høst,Håkon Lyn 23:15
2 Gamst,Børge Krigsskolen 25:39
3 Eika,Torbjørn Røa 25:42
4 Aaland,Per Einar Al Pharma 26:11
5 Jentoft,Vebjørn Privat 26:19
6 Gjelstad,Vidar Catch Bil 28:05
7 Måløy,Ole Per Privat 29:36
8 Johnsen,Gaute Floer Privat 31:59
9 Østengen,Vegard Atn 33:08
10 Kronstad,Knut Privat 34:53

Kvinner 3.runder
1 Holth,Christina Vidar 38:03
2 Brox,Mari Eiker Kvikk 40:33
3 Bækken,Hilde Avenir 48:23

 
Menn 3.runder
1 Bleka,Øyvind Vågå IL 36:32
2 El Fakiri,Jørgen Asfalt Cowboys 37:20
3 Bringedal,Jard KOLL 39:02
4 Sverdrup-Thygeson,Lars Norsk Gartnerservice 40:42 
5 Spidsberg,Jan Colibria 45:25
6 Haraldsen,Hein Norsk Eiendomsinformasjon As 47:58
7 Tveter,Jens Ibm 48:25
8 Farstad,Bjarne Il Bryn 49:52