songsvann






























img



 
aLØYPEKART med km
aVideoer
aVærvarsel for Sognsvann
aRegistrering
aRESULTATDATABASE
aPÅMELDING
aTidtakerbrikke
aHistorikk
aGjestebok
aNyhetsarkiv
aNyhetsbrev
      PARKSPRINTEN
               I
    FROGNERPARKEN
Søndager kl.12:00
3.jan,7.feb,7.mars
HJEMMESIDE
 
JubileumsSesongen 2010
Hver onsdag fra 7.april til 27.oktober.
Inkludert fellesferien
Start kl.18.00
Påmelding kl.17.00 - 45
Møt opp senest:17.20

Gå - Jogge - Løpe
Det viktigste er å gi kroppen god mosjon. Velkommen til den 10.sesongen rundt Sognsvann!

30650 starter siden
2001

27 regnværsdager
på 256 løp

1 snøværsdag

følg SRM på Twitter
 
 

Tips en venn Skriv ut
Resultater SRM løp 166 25.april 2007

132 Deltakere
Lett duskregn 12 grader

Kvinner 1.runde

1

Måkestad,Ingvild Hammersland Tjalve 11:09
2 Holth,Christina Vidar 11:47
3 Brox,Synøve Eiker Kvikk 12:05
4 Brox,Mari Eiker Kvikk 12:34
5 Wissting,Jenny Svorkmo /noi 12:43
6 Aksnes,Tonje Amb Privat 12:47
7 Sørlien Sveen,Mette Raufoss 13:06
8 Braut,Marianne Privat 13:21
9 Madsen,Marianne Heming 13:37
10 Øveraasen,Marit Privat 13:43
11 Sandbu,Maren Nortura BIL 14:18
12 Bergum,Ingrid Sukk 14:37
13 Bostrøm,Sonja Kate Privat 14:56
14 Søbstad,Tine Grefsen United 15:16
15 Rakkestad,Kirsten Eline Folkehelseinstituttet Bil 15:30
16 Skjåvik,Anita Privat 16:28
17 Erland,Agnethe Brown Fossum 16:38
18 Borge,Christin Privat 16:53
19 Wilhelmsen,Anette Snublefoten Il 17:22
20 Harder,Else Privat 17:25
21 Rye,Anne Søbstad GE Healthcare BIL 18:30
22 Søbstad,Berte Hydro Oslo Bil 18:55
23 Grossner,Ulrike Erfurt 25:32

1.runde Menn
1 Sæther,Mons Land 11:12
2 Høst,Håkon Lyn 11:20
3 Evensen,Axel Ready 11:23
4 Oldereide; Fredrik Ole KOLL 11:26
5 Moholt,Lars Larvik 11:28
6 Solum,Eirik Ik 11:30
7 Heggebø,Frank Fossum 11:32
8 Vister,Fredrik Baa 11:33
9 Meisingset,Egil Stabæk 11:34
10 Grevstad,Nikolai Fossum 11:36
11 Berre,Bjørn Ready 11:37
12 Holtberget,Kristian Ullensaker 11:38
13 Juell,Torolf Privat 11:42
14 Otterstad,Jan Moelven 11:49
15 Bergum,Anders Privat 12:00
Schneider,Jan Bundebygg 12:00
17 Vister,Joakim Bækkelaget 12:06
18 Hunderi,Johannes Privat 12:08
Rønning,Per Privat 12:08
20 Grav,Jørgen Heming 12:09
21 Ter Kuile, Henrik KOLL 12:12
22 Kvernen,Øyvind Verdens 12:14
23 Schwencke,Hans Kamp 12:19
24 Schwenke,Fredrik Lyn 12:25
25 Tveter,Eivind Ssb 12:30
26 Solum,Are Ik 12:31
27 Kulblik,Daniel Team 12:34
28 Sandnesaunet,Tony Kjelsås 12:43
29 Stubberud,Hans Hibu 12:50
30 Bjørseth,Magnus Privat 12:51
31 Flatøe,Thomas Svar 12:54
32 Karlsen,Rolf Stovnerkameratene 12:55
33 Mathisen,Børre Höegh 12:57
Mohr,Frants Oslo 12:57
35 Bakken,Håvard Obil 13:01
36 Madsen,Ådne KOLL 13:03
37 Morstøl,Terje Ok 13:04
38 Nielsen,Roy Privat 13:07
39 Skirbekk,Gaute Heming 13:08
Frøystveit,Espen Drøbak 13:08
41 Miller,Alexander Ferd 13:09
42 Slettemark,Bjørn Plennekameratene 13:15
43 Johansen,Trond Bil 13:20
44 Eikrem,Tor GE 13:24
45 Johansen,Arvid Privat 13:29
46 Garshol,Gaute Privat 13:31
47 Engelstad,Thomas Kfum 13:40
48 Gimmestad,Idar Statnett 13:43
49 Gulbransen,Hans Sportsklubben 13:47
50 Hjelmseth,Erling Tingstad 13:51
51 Karseth,Simen Egge 14:20
52 Pedersen,Rune Svar 14:25
53 Justnes,Terje Brødrene 14:42
54 Larsson,Daniel Lunderseter 14:45
Røsten,Oddvar Statens 14:45
56 Nilsson,Svein Privat 14:51
57 Hansen,Svein RYE 14:53
58 Ingvaldsen,Morten Pos 14:54
59 Akre-Aas,John Privat 14:55
60 Tveter,Jens Ibm 14:58
Lauvsnes,Tore Privat 14:58
62 Nordfeldt,Raymond Privat 15:00
63 Johnsen,Gaute Privat 15:18
64 Yaqub,Muhammed Oslo 15:27
65 Farstad,Bjarne Il 15:28
66 Madsen,Hans-Petter KOLL 15:44
67 Damsgaard,Svein Norad 15:47
68 Einang,Ole Privat 15:59
69 Kjærstad,Rune Privat 16:03
70 Sandnesaunet,John Hjemmet 16:06
71 Herland,Jørn Privat 16:08
72 Søbstad,Reidar Grefsen 16:22
73 Nordfeldt,Villy Privat 16:31
74 Myrstad,Rolf-Aage Privat 18:02
75 Hansen,Julian Privat 19:40
76 Sæther,Nikolai Heming 20:16
77 Karfjell,Tor Team 22:38

2.runder Kvinner

1 Helle,Tonje Tjalve 27:24
2 Smedsaas,Nora Hisøy 27:42
3 Lyngnes,Klara Rail-Xbil 27:55
4 Næss,Liv Privat 31:01
5 Bækken,Hilde Avenir 32:16

2.runder Menn

1 Flo,Stian Tjalve 21:55
2 Bakken,Knut Glaxosmithkline As 22:25
3 Langmyren,Ole Kjell Gjensidige Nor 23:23
4 Bønå,Bjørn Arve Privat 23:25
5 Skarpeteig,Harald Hamarøy 23:26
6 Skarpeteig,Knut Mammut Il 23:27
7 Finborud,Arnstein OSI 24:00
8 Dalby,Terje Raufoss 26:30
9 Eika,Torbjørn Røa 26:35
10 Lid,Arve Kolbotn Il Skigruppa 26:51
11 Aaland,Per Einar Al Pharma 26:59
12 Henanger,Ottar Privat 27:48
13 Vikstrøm,Ebbe Privat 29:52
14 Sunde,Yngve Privat 30:54
15 Wendel,Stein Erik Heming 30:55
16 Kaarbø,Agnar Aftenposten 31:20

3.runder Kvinner
Ingen deltakelse


3.runder Menn
1 Måkestad,Kjetil Gular 33:47
2 Hafsahl,Samuel Nordea 34:25
3 Kvikstad,Rune Klubb Idrettsklubb 36:27
4 Hicks,Erik Frikransen 36:37
5 Bakken,Rolf Fik Orion 37:48
6 Dahlberg,Mattias Privat 38:03
7 Bringedal,Jard KOLL 39:01
8 Sander,Ola Skage Raumar Orienteringslag 41:33
9 Svela,Erling Privat 42:04
10 Eiksund,Ole Arne Glaxosmithkline As 42:42
11 Grimsby,John Privat 46:32